Showing all 7 results


Gelin adaylarının isteğinize göre özel üretimini yaptığımız gerçeğe yakın gelin buketleri modellerinin online satışını gerçekleştiriyoruz isteklerinize göre renkler ve özel tasarım çiçek taçları, damat yaka çiçekleri, kişiye ve konsepte özel istediğiniz renk ve şekilde tasarım ile üretimini yapıyoruz.

Kredi kartı ile ödeme yaparak sipariş verebiliyorsunuz ortalama teslimat süremiz 1-7 gündür bu süre nadir olarak 1-15 güne çıkmatadır stokdurumu ve atölye yoğunluğuna göre üretimi ve teslimatı maksimum 15 günü bulmaktadır.

Online mağazamızdan kapıda ödemeli gelin buketleri siparişinde bulunabilir ödemenizi kapıda nakit olarak kargo personeline yapabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti için gelin aksesuarları olarak elimizden geleni yapmaktayız biliyoruzki her memnun yeni bir müşteri demektir.

Gelin buketlerimizden sipariş vermek için beğendiğiniz gelin buketini modelini sepete ekleyerek adres ve telefon bilgilerinizi girip ödeme şeklini seçtikten sonra siparişinizi tamamlayınız her türlü sor ve istekleriniz için canlı desteğimiz gün boyu açıktır online mağazamızda sağ alt köşede bulunan canlı destek linkinden müşteri temsilcimize ulaşabilir bilgi alabilir hatta siparişinizi müşteri temsilcimiz üzerinden verebilirsiniz. Müşteri temsilcimizin online olmadığı durumlarda mesai saatleri içerisinde 553 437 34 14 numara hattan bize ulaşabilir sms veya wattsapp ile sipariş verebilirsiniz