Showing all 24 results


Gelin adaylarının isteğinize göre özel üretimini yaptığımız nikah elbisesi modellerinin online satışını gerçekleştiriyoruz isteklerinize göre dantelli, drapeli, incili, prenses, a kesim, askılı, kayık yaka kişiye özel tasarım nikah elbiseleri üretimini yapıyoruz.

Kredi kartı ile ödeme yaparak sipariş verebiliyorsunuz ortalama teslimat süremiz 1-30 gündür bu süre nadir olarak 1-45 güne çıkmatadır stokdurumu ve atölye yoğunluğuna göre üretimi ve teslimatı maksimum 45 günü bulmaktadır.

Online mağazamızdan nikah elbiseleri siparişinde bulunabilir ödemenizi Eft, Havale veya Kredi kartı ile yapabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti için gelin aksesuarları olarak elimizden geleni yapmaktayız biliyoruzki her memnun yeni bir müşteri demektir.

Nikah elbiseleri sipariş vermek için beğendiğiniz nikah elbisesi modelini sepete ekleyerek adres ve telefon bilgilerinizi girip ödeme şeklini seçtikten sonra siparişinizi tamamlayınız.

Her türlü sor ve istekleriniz için canlı desteğimiz gün boyu açıktır online mağazamızda sağ alt köşede bulunan canlı destek linkinden müşteri temsilcimize ulaşabilir bilgi alabilir hatta siparişinizi müşteri temsilcimiz üzerinden verebilirsiniz.

Müşteri temsilcimizin online olmadığı durumlarda mesai saatleri içerisinde 553 437 34 14 numara hattan bize ulaşabilir sms veya wattsapp ile sipariş verebilirsiniz